RESMİ KURUMLAR

KUTLU DOĞUM HAFTASI

    Programa Kurum Müdürü İsmail DURMAZ, Ağrı İl Müftüsü İbrahim GEMİCİ, Ağrı İl Müftülüğü vaizlerinden Harun KUNDU ve Nuri ARSLAN, Kurum 2.Müdürü Kenan AYVENLİ, Ağrı İl Müftülüğü İlahi Grubu ve çok sayıda kurum personeli ile hükümlü ve tutuklu katılmıştır.

     Program, Cezaevi Vaizi Harun KUNDU’nun Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı, İl Vaizi Nuri ARSLAN’nın açılış konuşması ve ardından günün anlam ve önemiyle ilgili "Örnek İnsan Hz.Muhammed" temalı konuşmayı, İl Müftüsü GEMİCİ’nin konuşmalarıyla sürdürüldü.
     Ağrı İl Müftülüğü İlahi Grubu seslendirdiği birbirinden güzel ilahilerle salonu mestetti. Kurum Müdürü İsmail DURMAZ tarafından Ceza İnfaz Kurumumuzda yapmış olduğu özverili çalışmalarından dolayı Ağrı İl Müftüsü İbrahim GEMİCİ ’ye şükranlarını sundu ve ilahi grubuna teşekkür belgelerini takdim etti.
    İl Müftüsü İbrahim GEMİCİ, Ceza İnfaz Kurumumuzda hükümlü tutuklulara yönelik açılan kur’an-ı kerim öğrenme kursunda başarılı olan kursiyerlere başarı belgelerini vererek tebrik etti.
    Kapanışta Ceza İnfaz Kurumumuzda yapılan programa katılan tüm hükümlü ve tutuklulara İl Müftülüğünce hediye edilen Hadis Kartları, Veda Hutbesi ve gülsuyu ikram edilerek program son buldu.
T.C. Adalet Bakanlığı Ağrı M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. →Webmaster:Ramazan ŞAHİN ←